Zpátky k přírodě

EcoWare je široký sortiment vysoce kvalitních jednorázových výrobků pro cateringový průmysl. Odvozují se přímo z přírody, protože jsou vyrobeny z obnovitelných rostlinných materiálů. Celý proces od surovin přes výrobu až po využití, byl navržen tak, aby byl vliv produktů na přírodní prostředí minimální a zároveň by byly uspokojeny potřeby moderních spotřebitelů.

EcoWare je naš závazek vůči budoucnosti naší planety. Všechny tyto vysoce kvalitní výrobky nemají negativní vliv na životní prostředí. Veškeré složky jsou 100% biologické, odbouratelné a kompostovatelné.

Sortiment produktů Ecoware nabízí stejné výhody jako ostatní vysoce kvalitní výrobky pro jednorázové použití. Jsou perfektní nejen pro události, festivaly nebo venkovní večírky, ale také pro každodenní použití, ale co je nejdůležitější, jídlo lze kompostovat společně s pokrmy, protože všechny produkty Ecoware jsou kompletně kompostovatelné a jsou certifikovány podle evropské normy EN13432, která určuje vlastnosti biologicky rozložitelných produktů. To znamená, že produkty Ecoware podléhají úplné degradaci kompostováním, a proto je povoleno nosit evropský bioplastický kompostovatelný znak.

Produkty Ecoware jsou také dokonalým způsobem, jak zdůraznit závazek společnosti k ochraně životního prostředí, protože mohou být označeny vlastním logem nebo jiným individuálním tiskem.

Kelímky, víčka vypadají shodně s jejich ekvivalenty z plastu a mají velmi podobné vlastnosti. Jejich tajemstvím je v materiálu NatureWorks® PLA *. Tácky a misky jsou vyrobeny z materiálů recyklovaných po výrobním procesu. Stabilní, silné, tuhé, lehké a bezpečné tácky Chinet, 100% biologicky odbouratelná nabídka pro cateringový průmysl.

Produkty AMnature podléhají biodegradaci za optimální podmínek. (60 ° C + 95% vlhkosti) za 50-70 dní.